MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtölj 8293178
nr 829 3178
Clubfåtölj
Skinn, Tidigt 1900-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 maj 2013
kl 20:07:30
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr